Magnifico Apartamento A Pie De Playa

  • 40 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Magnifico Apartamento A Pie De Playa Marbella oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Chiringito Macaao Beach Club, położonych w odległości 10-minutowego spaceru.

Ten apartament dysponuje patio, balkonem i garderobą oraz takimi udogodnieniami jak klimatyzacja. Dla dodatkowej wygody w obiekcie dostępna jest oddzielna toaleta i prysznic. Dostępne są również suszarka do włosów i ręczniki.

Doświadcz najwyższego komfortu w tym apartamencie, wyposażonym w lodówkę, piekarnik i przybory kuchenne.

Ten apartament mieści się tuż przy Basilica Paleocristiana i 2 km od Ruiny Bazyliki Vega del Mar. Goście mogą odwiedzić Playa de Linda Vista w odległości 8-minutowego spaceru od tego apartamentu. Port Puerto Banus znajduje się 3 km od obiektu. Magnifico Apartamento A Pie De Playa mieści się w odległości krótkiego spaceru od najbliższego przystanku autobusowego El Ingenio.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Magnifico Apartamento A Pie De Playa Marbella
Nice 3 Bedroom Apartment, Next To The Beach, With Pool
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Nice 3 Bedroom Apartment, Next To The Beach, With Pool

10
Wyjątkowy 1 opinia
363 m od nieruchomości
USD 248 USD 223
za noc
San Pedro Beach Prime Location Ground Floor Beach On Your Doorstep
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

San Pedro Beach Prime Location Ground Floor Beach On Your Doorstep

10
Wyjątkowy 3 opinie
374 m od nieruchomości
USD 657 USD 591
za noc
Penthouse Adelfas Del Mar-Private Pool & Beach
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Penthouse Adelfas Del Mar-Private Pool & Beach

9.0
Wspaniały 10 opinii
456 m od nieruchomości
USD 1050 USD 945
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    65 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Kącik dzienny
    • Przebieralnia
    • Patio
    • Stół

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 18:00
    Wyjazd: od 09:00 do 12:00
    Numer licencjiB50923424
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Magnifico Apartamento A Pie De Playa oferuje bezpłatne Wi-Fi?
      Internet w Magnifico Apartamento A Pie De Playa dostępny jest za darmo.
    • Czy w Magnifico Apartamento A Pie De Playa można przebywać ze zwierzętami?
      Z pewnością Magnifico Apartamento A Pie De Playa pozwala na zwierzęta.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    65 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Magnifico Apartamento A Pie De Playa Marbella

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij